e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 2843 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 10 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 24-05-2018 w kategorii PRACA, OFERUJĘ / praca za granicą
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
PILNIE PANI NA GOSPODARSTWO ROLNE W SZWAJCARII
MK & LK pilnie poszukuje Pani na gospodarstwo rolne w Szwajcarii.

Pomoc na gospodarstwie rolnym

Zakres obowiązków:

- Pomoc przy zbiorze wiśni
- Wykonywanie podstawowych czynności w gospodarstwie domowym
- Sprzątanie
- Gotowanie

Wymagania:
- Dobra znajomość języka niemieckiego
- Sumienność, rzetelność
- Wytrzymałość fizyczna
- Mile widziana dobra umiejętność gotowania

Oferujemy:
- Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
- Wynagrodzenie: 3200 CHF brutto
- Zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie

Informacja Dodatkowa:

Kandydatki spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres office@mklk.pl

Jednocześnie informujemy, że uwzględniane będą tylko kompletne CV

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Dane :

Miasto: Gdynia
Region: Cała Polska
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 24-06-2018
Przeczytano: 33 razy

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.