e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 2782 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 7 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 07-05-2018 w kategorii PRACA, OFERUJĘ / nauczyciele
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
POSZUKIWANY NAUCZYCIEL RYTMIKI
Miejsce pracy:
Nowe Brzesko

Opis stanowiska:
Stanowisko dla nauczyciela zajęć DODATKOWYCH. Praca polegać będzie na prowadzeniu zajęć z rytmiki w placówce przedszkolnej w Nowym Brzesku.

Wymagania:
- umiejętność pracy z dziećmi
- zaangażowanie
- kreatywność
- pozytywne podejście i uśmiech na twarzy

Oferujemy:
- pracę dla stabilnej firmy
- możliwość dodatkowych zarobków i rozwoju zawodowego
- możliwość stałej współpracy
- pomoce dydaktyczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Dane :

Miasto: Nowe Brzesko
Region: Małopolskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 07-06-2018
Przeczytano: 24 razy

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.