e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 2782 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 8 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 30-04-2018 w kategorii PRACA, SZUKAM / nauczyciele
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
POSZUKIWANY NAUCZYCIEL ZAJĘĆ RUCHOWO-MUZYCZNYCH
Miejsce pracy:

Bolechowice

Opis stanowiska:

Stanowisko dla nauczyciela zajęć DODATKOWYCH. Praca polegać będzie na prowadzeniu zajęć ruchowo-muzycznych w placówce przedszkolnej.

Wymagania:

- Umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą
- Zaangażowanie

Oferujemy:

- Pracę dla stabilnej firmy
- Możliwość dodatkowych zarobków i rozwoju zawodowego
- Pomoce dydaktyczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Dane :

CE Lingua CE Lingua
Telefon: 533862705
Miasto: Bolechowice
Region: Małopolskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 30-05-2018
Przeczytano: 39 razy

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.