e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 4098 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 7 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 13-03-2018 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Lekarze
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
SZKOŁA RODZENIA STUDIO MEDICA
Narodziny dziecka to dla przyszłych rodziców poważne wyzwanie. Szczególnie w przypadku, gdy jest to pierwsze dziecko. Jak radzić sobie w trakcie ciąży? W jaki sposób przygotować się do porodu? Czy będziemy potrafili zapewnić dziecku odpowiednią opiekę? W jaki sposób po porodzie powrócić do wcześniejszej formy? Na takie pytania i wątpliwości stara się odpowiedzieć na prowadzonych przez siebie kursach Szkoła Rodzenia Studio Medica.

Zajęcia prowadzi doświadczony zespół położników, dietetyków, neurologów i fizjoterapeutów. By zapewnić wygodę pracującym przyszłym rodzicom zajęcia prowadzone są w weekendy. Składają się na nie dwie sześciogodzinne sesje - sobotnia i niedzielna. Omawiane są na nich wszelkie problemy wiążące się z okresem ciąży, porodem, połogiem i opieką nad narodzonym dzieckiem. Studio Medica oferuje również opiekę po porodzie. To, między innymi, wizyty patronażowe, doradztwo laktacyjne i dietetyczne, kursy masażu Shantala, pierwszej pomocy pediatrycznej i chustonoszenia a także zajęcia gimnastyczne dla młodych matek.

Studio Medica to także centrum fizjoterapeutyczne mające w ofercie szeroką gamę zabiegów. Studio specjalizuje się w terapii różnorakich zespołów bólowych, jak bóle w obrębie kręgosłupa, bóle przeciążeniowe mięśni i stawów, bóle związane ze zmianami zwyrodnieniowymi. Koryguje się tu również wady postawy u dzieci i dorosłych. W Studio prowadzona jest również rehabilitacja niemowląt.


Dane :

Strona www: http://studiomedica.pl/
Telefon: 506113022
Miasto: Wrocław
Ulica: ul. Inżynierska 49/U27
Region: Dolnośląskie


Tagi ogłoszenia: szkoła rodzenia opieka okołoporodowa
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 169 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.