e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 4106 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 8 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 27-02-2018 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Uroda, pielęgnacja
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
MASAŻ KLASYCZNY ANDRZEJ OGRODNIK
Dla każdego człowieka najbardziej cenną wartością jest zdrowie. Powinniśmy o nie dobrze zadbać, by posłużyło nam na długie lata. Możemy to realizować, na przykład, poprzez korzystanie z dobrodziejstw masażu klasycznego. Właśnie seanse masażu klasycznego stanowią podstawę oferty naszego gabinetu. Dodatkowo wzbogacamy je innymi technikami relaksacyjnymi: muzyką, koloroterapią, magnoterapią oraz elektroterapią.

Masaż klasyczny pozytywnie wpływa na układ nerwowy - pozwala ukoić nerwy i stres, rozluźnia spięte nerwami mięśnie. Masaż poprawia ukrwienie w aktualnie masowanym miejscu ciała. Łagodzi dolegliwości, takie jak: napięcie nerwowe, skurcze mięśni, bóle mięśni i stawów i ból głowy. Ponadto poprawia krążenie w układzie krwionośnym i limfatycznym. Poprawia ukrwienie, dotlenienie i elastyczność skóry, pomaga usunąć z organizmu szkodliwe toksyny. Po zabiegu odczuwamy błogość i lekkość.

Przytłoczony ciągłym stresem, w pościgu za sukcesem zasłużyłeś niewątpliwie na to, aby pozwolić sobie na 60 minut czystego relaksu. Zapraszamy do Gabinetu Masażu Andrzeja Ogrodnika. Sesja masażu klasycznego korzystnie wpłynie na Twe ciało i umysł.


Dane :

Andrzej Ogrodnik
Strona www: http://masazklasyczny.wroclaw.pl/
Telefon: 601740097
Miasto: Wrocław
Ulica: ul. Gen. J. Hallera 81a
Region: Dolnośląskie


Tagi ogłoszenia: gabinet masażu salon masażu masaż pleców masaż klasyczny
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 181 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.