e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 3344 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 12 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 04-01-2018 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
INSERVICES AGNIESZKA SZAFRAŃSKA
Doskonałą metodą na uzyskanie środków finansowych na rozbudowę firmy jest skorztstanie z dotacji z Unii Europejskiej. Sama chęć otrzymania dofinansowania jednak nie wystarczy. Przedsiębiorca aplikując o dotację unijną zmuszony jest wypełnić dużą ilość formalnych wymogów, w sposób właściwy sporządzić projekt, pokonać wiele biurokratycznych pułapek. Osoby nie posiadające odpowiedniej wiedzy i doświadczenia mają duże problemy z prawidłowym przygotowaniem i złożeniem aplikacji a cały proces rzadko kończy się sukcesem jakim jest przyznanie dotacji. Mając na względzie te trudności, warto powierzyć przygotowanie wniosku fachowcom.

Świadczeniem tego rodzaju usług zajmuje się właśnie firma InServices. Firma zapewnia profesjonalną pomoc na wszystkich etapach projektu, od sporządzenia dokumentacji konkursowej, poprzez poprawki, pojawiające się w trakcie oceny projektu aż po nadzór nad pracami związanymi z realizacją i rozliczeniem projektu.

InServices nie ogranicza się jedynie do pomocy w pozyskiwaniu funduszy unijnych, firma prowadzi również szeroko rozumiane doradztwo biznesowe. Przeprowadza szkolenia, zarówno dla osób planujących dopiero zaałożenie własnej firmy, jak i dla czynnych już przedsiębiorców chcących poszerzyć swą wiedzę i kompetencje. Ciekawym elementem oferty InServices jest Interim Management, czyli czasowe zarządzanie na zlecenie. Taki fachowiec na zlecenie to doskonałe remedium na wielu problemów wynikających w trakcie zarządzania firmą, szczególnie przy realizacji nowatorskich dla stałych pracowników firmy projektów, wypracowywaniu i wdrażaniu trudnych restrukturyzacji czy planowaniu nowych strategii rozwoju firmy.


Dane :

Agnieszka Szafrańska
Strona www: http://inservices.pl/
Telefon: 693906651
Miasto: Wrocław
Ulica: ul. Armii Krajowej 4C/6
Region: Dolnośląskie


Tagi ogłoszenia: dofinansowanie unijne dotacje unijne środki z UE
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 140 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.