e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 3344 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 11 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 21-12-2017 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
MIEDŹ, A ZDROWIE - ZOBACZ CO WARTO WIEDZIEĆ!
Europejski Instytut Miedzi zaprasza na stronę copperaliance.pl na której znajdą Państwo sporo ciekawych treści na temat miedzi. Poruszane są podstawowe problemy takie jak historia tego surowca, czy jego właściwości, ale nie tylko. Najważniejszą kategoria na stronie to zdecydowanie zastosowanie miedzi. Naszą misją jest uświadamianie społeczeństwa o wyjątkowości tego surowca i zachęcanie do używania go w wielu branżach.

Czy wiedzieliście Państwo, że to Rzymianie nazwali pierwszy raz ten surowiec miedzią? Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wiele innych ciekawych faktów. Kolejną ważną kwestią jest zdrowie i jego ochrona. Miedź ma ogromne zastosowanie w aspekcie zdrowotnym. Poza tym że wpływa na właściwy rozwój człowieka to ma także właściwości przeciwdrobnoustrojowe.

Zapraszamy na stronę Copper Aliance i zapoznania się wnikliwiej z tematem miedzi. Przez lata zebraliśmy dla Państwa mnóstwo interesujących i praktycznych informacji.
Dane :

Strona www: http://www.copperalliance.pl/miedz-a-spoleczenstwo/ochrona-zdrowia
Miasto: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 133 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.