e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 3344 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 9 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 10-12-2017 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
SIŁOWNIA JET PRIME
Ruch i treningi to nie tylko źródło zdrowia, lecz również piękno, wzmacnianie więzi jak również ogromna miłość. Doskonałym tego przykładem jest marka Prime. To wyjątkowej siły skład – grupa znajomych o zróżnicowanych osobowościach i wspólnym ideach. Zaczynali jako zwykli chłopacy a są rozpoznawalni jako ludzie czerpiący maksimum życia. Dziś każdy z nich to profesjonalny trener personalny, który może zarazić cię swą pasją do aktywnego życia.

Najważniejszym celem Prime jest przede wszystkim unaocznienie ludziom, iż trening jest stylem życia. Każdy trener personalny zajmuje się ćwiczeniami nie tylko jako swą pracą, lecz również jako hobby. Specjalizując się w różnych sferach tworzą wyspecjalizowany zespół.

Do proponowanych przez markę Prime usług należą: trening bokserski, treningi biegów krótko i długodystansowych, treningi kondycyjne czy też treningi siłowe. Oprócz tego w Prime możemy odbyć również trening związany z rozwojem osobistym oraz motivation. Przy ćwiczeniach nie mniej istotna jest dobrze dobrana dieta, dlatego też istnieje możliwość sporządzenia profesjonalnego planu żywienia i wybranie jak najodpowiedniejszej suplementacji. Wszystko to opracuje dla nas profesjonalny trener personalny. Dzięki temu wszystko, co robimy jest od A do Z zindywidualizowane. Mamy więc gwarant, iż będzie to dla nas skuteczne i bezpieczne. Zaś trener, koncentrujący się na jednej osobie, będzie w stanie przekazać z siebie maksimum.

Nie ma na co czekać! Najlepiej wyzbyć się blokady psychicznej już teraz i czym prędzej ruszyć do działania. Niezależnie od dotychczasowego doświadczenia z aktywnością fizyczną nie trzeba obawiać się zajęć. Po to jest z nami trener personalny, aby dopasować treningi do naszego tempa. Nawet z pozoru bardzo trudny sparing bokserski, jako kurs z obszaru sztuk walki, jest doskonałą formą aktywności fizycznej dla początkujących. Może to slogan, ale trzeba tylko chcieć.


Dane :

Jet Prime
Strona www: http://www.jetprime.pl/treningi-personalne
Telefon: 796012067
Miasto: Wrocław
Ulica: ul. Otwarta, 14a
Region: Dolnośląskie


Tagi ogłoszenia: trener personalny trener boksu trener osobisty trening personalny trening bokserski
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 165 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.