e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 3344 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 11 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 19-11-2017 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Lekarze
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PSYCHIATRYCZNA PROTERAPEUT
Poradnia Proterapeutica to przychodnia terapeutyczna prowadzona przez specjalistów, dysponujących wieloletnimą praktyką w pracy z Pacjentami. Głównym przedmiotem działalności jest oferowanie pomocy z zakresu psychiatrii i logopedycznej. Współpracujemy z cenionymi z obszaru psychologii autorytetami. Przez cały czas doskonalimy swoje umiejętności zawodowe poprzez uczestnictwo w uznanych w środowisku szkoleniach. Każdy pracujący u nas specjalista systematycznie konsultuje i weryfikuje swoje działania psychoterapeuty.

Oferujemy psychoterapię indywidualną dla dorosłych, par i małżeństw. Aktywnie pomagamy także dzieciom jak i nastolatkom, oferujemy specjalistyczne konsultacje jak również leczenie psychiatryczne. Bardzo szybko diagnozujemy dysfunkcje logopedyczne najmłodszych, młodzieży a także osób dorosłych. W przypadku szczególnej potrzeby, nasi terapeuci zdiagnozują za pośrednictwem komunikatora Skype.

W naszej ofercie znajdują się również wizyty w domu pacjenta. Leczmy wszelakie zaburzenia lękowe, depresyjne, zaburzenia osobowości, czy też uzależnienia. Wspomagamy wychodzić z problemów osobistych. Nasz gabinet znajduje się w Wrocławiu. Rejestracji możecie Państwo dokonać poprzez stronę WWW, telefonicznie bądź osobiście.

Gorąco zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej, gdzie odnajdą Państwo więcej pomocnych szczegółów na temat naszej pracy jak i pracujących u nas terapeutów. Jednocześnie rekomendujemy również nasz blog, na którym znajdziecie Państwo wiele ciekawych artykułów, które przybliżą charakterystykę naszej działalności jak również poszerzyć Państwa wiedzę z tematyki psychologii.


Dane :

Strona www: http://proterapeutica.pl/psycholog-wroclaw/
Telefon: 663875291
Miasto: 53-512 Wrocław
Ulica: ul. Pochyła 21/1a
Region: Dolnośląskie


Tagi ogłoszenia: psycholog psychiatra psychoterapia leczenie depresji
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 158 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.