e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 3345 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 14 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 13-11-2017 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
KWASY OMEGA 3 - SKLEP ESSENTIALA3.PL - ZOBACZ!
Dbanie o własne zdrowie oraz nastrój powinno być pierwszeństwem dla każdego z nas. Aby to osiągnąć, należy stosować suplementację, która w dużej mierze wpłynie na poprawę samopoczucia, jakości naszego życia, odporności czy pracy mózgu. Takie suplementy na swojej stronie proponuje essentiala.

Kwasy Omega 3 przynoszą niezmiernie wiele korzyści dla naszego zdrowia. Między innymi mają ogromny wpływ na mózg. Wpływają na jego pracę oraz rozwój, w związku z tym suplementacja jest rekomendowana u mam w ciąży i u dzieci. Co więcej, mają też korzystny wpływ na serce, obniżając poziom złego cholesterolu, a podnosząc poziom dobrego. Zapobiega także powstawaniu zakrzepów oraz zatorów.

Essentiala to naturalny suplement diety zawierający kompleks kwasów tłuszczowych Omega 3,6,9. Zaledwie jedna łyżeczka pokrywa całkowite dzienne zapotrzebowanie organizmu osoby dorosłej na Omega-3. Ponadto, produkt jest też dietetyczny; dzienna porcja mieści tylko 32 kalorie. Essentiala jest naturalna, bezpieczna dla kobiet w ciąży i świetnie przyswajalna.
Dane :

Strona www: https://essentiala3.pl/pl/blog/Koniec-ery-oleju-lnianego-czas-na-czyste-estry./2
Miasto: Warszawa
Region: Dolnośląskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 158 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.