e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 3345 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 18 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 09-11-2017 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Aranżacja wnętrz
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
ZAKŁAD SZKLARSKI MAJSTER GLASS
Bardzo często w magazynach wnętrzarskich pojawia się nazwa szkło lacobel. Co to takiego i w jakim wypadku się je stosuje? Niewątpliwie, ostatnio zabudowa szklana święci triumfy w sferze aranżowania wnętrz. Na temat wielu konstrukcji zapewne słyszeliśmy niejedno. Bardzo popularne są drzwi szklane wrocław, ścianki działowe Wrocław. Regularnie szkła hartowanego używa się, by ukształtować balustrady szklane, posadzki, meble a także eleganckie ekrany szklane w kuchni. Odnośnie omawiania tych konstrukcji pada hasło: szkło lacobel. Trzeba wiedzieć, że jest to typ szkła, który zalicza się do tych pokrytych dobrej jakości lakierem. Taki materiał jest zatem łatwy w montażu. Z kolei, ze względu na stylistykę, nie posiada nieprzydatnych, topornych okuć. Bardzo łatwo jest zachować w czystości taki budulec. Szkło lacobel to ponad 40 kolorów, zacząwszy od klarownych aż po błyszczące, satynowe. Szkło lacobel doskonale pełni swą funkcje w zaawansowanej stylizacji mieszkania. Tu pełni rolę ciekawej wykładziny ściennej, wpasowanej między blatem a szafkami kuchennymi. To dobre wypełnienie mebli, drzwi zarówno w pokojach, jak i w łazienkach. Dekoracja mieszkania przy użyciu płyt lakierowanych jest dla twórców takich wnętrz prawdziwą radością. Zapewniają one fenomenalne wrażenia wzrokowe. Rozproszenie świateł w tych miejscach nadaje przestrzenności i urozmaica wnętrze. Szkło lacobel najczęściej użytkuje się we wnętrzach restauracyjnych, a dodatkowo w wypadku komercyjnych projektów: w pomieszczeniach biurowych, sklepach. Dzięki wiedzy w zakresie szkła lacobel, powstaje krąg sympatyków tej metody aranżowania wnętrz. Na ogół są to ludzie młodzi, operatywni, którzy doceniają estetykę i czystość. Cennik na wyroby szklane może zaskoczyć wielu, którzy spodziewają się po tych materiałach wysokich kosztów. Tak samo zakup szkła, kompetentna instalacja ich oraz konserwacja nie jest sprawą drogą. Jak wiele za to zapewnia radości z użytkowania.


Dane :

Strona www: http://www.majsterglass.pl/
Telefon: 713466161
Miasto: 51-503 Wrocław
Ulica: ul. Krzysztofa Kolumba 14
Region: Dolnośląskie


Tagi ogłoszenia: szklane kabiny prysznicowe drzwi szklane ścianki szklane zabudowy szklane daszki szklane schody szklane podłogi szklane balustrady szklane
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 198 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.