e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 3677 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 8 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 02-11-2017 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
STEROWANIE BRAMĄ - JAK TO DZIAŁA?
W obecnych czasach, kiedy technika poszła do przodu, nasze domy nie mogą pozostać w tyle. Systemy przedsiębiorstwa Ropam gwarantują pełną kontrolę nad domem, poczucie spokoju i bezpieczeństwa oraz wygodę.
Jedną z aplikacji proponowanych przez Ropam jest sterowanie oświetleniem w domu. Sterowany automatycznie tryb oświetlenia podczas wykrycia obecności człowieka zmienia natężenie, np. na dzienny, nocny czy kino. Jest to podyktowane tym, że o różnej porze dnia, domownik potrzebuje innego rodzaju światła. Oświetleniem można sterować nie tylko automatycznie, ale też ręcznie za pomocą paneli dotykowych, aplikacji bądź włączników.
Drugim przykładem inteligentnego systemu jest zdalne otwieranie bramy garażowej. Bardzo wygodne jest, kiedy wracając do domu, nie musimy wysiadać z auta przed bramą wjazdową, a dalej znowu przed garażową, tylko użyć jednego małego pilota, czy smartfona. System firmy Ropam jest o tyle dobrze rozwiązany, że mając alarm, nie musimy go rozbrajać, a jedynie powiązać te wszystkie czynności.
Dane :

Strona www: http://ochronadladomu.pl/sterowanie-bramami/
Miasto: Myślenice
Region: Małopolskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 240 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.