e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 3696 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 7 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 23-10-2017 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
KABLE DO ELEKTROWNI - WYKORZYSTANIE MIEDZI
Polska strona międzynarodowego projektu Leonardo ENERGY zajmuje się tematem przydatnym w dziesiątkach sytuacji, lecz często niesłusznie bagatelizowanym. Są nimi bezpieczne instalacje elektryczne z wykorzystaniem miedzi jako metalu fundamentalnego dla działania we współczesnych realiach energetycznych.

Pod auspicjami Europejskiego Instytutu Miedzi pojawiają się więc dziesiątki, jeśli nie setki specjalistycznych, napisanych przystępnym językiem artykułów, połączonych motywem przewodnim "miedź w energetyce". Każdy z nich przeszedł odrębną weryfikację przez fachowców Instytutu, składając się na bogatą całość mającą na celu poszerzanie wiedzy nie tylko pośród specjalistów i osób aktywnie zaangażowanych w sektor elektronicznych elementów miedziowych, lecz także osób spoza branży, żywo zaciekawionych tematem.

Od ekspertów dla każdego - strona internetowa Leonardo ENERGY to doskonały wybór w momencie, w którym poszukujemy kompetentnej, przystępnie podanej wiedzy na temat miedzi w energetyce.
Dane :

Strona www: http://leonardo-energy.pl/article/kable-croco/
Miasto: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 155 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.