e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 3696 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 6 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 19-10-2017 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
PRESTIGO - USUWANIE GRZYBA ZE ŚCIANY - ZAPRASZAMY!
Działająca na obszarze Wrocławia i okolic firma Prestigo Clean w swojej bogatej ofercie proponuje między innymi całościowe sprzątanie domu, czyszczenie elewacji i wiele, wiele więcej. Niezależnie od wielkości biura czy mieszkania, profesjonalna ekipa sprzątająca będzie w stanie się nim zająć, po interesującej cenie oferując Ci oszczędność czasu, który możesz spożytkować w dowolny sposób - choćby na własny relaks.

Prestigo Clean to jednak nie tylko usługi zajmujące się czystością doraźną. Firma oferuje także działania bardziej długoterminowe z charakteru - jej wysłannicy przeprowadzają czyszczenie i renowację zniszczonych ścian, kostki brukowej czy też posadzek betonowych. Niezależnie jednak od typu usługi, niezmienne pozostają pozytywy: szybkie działanie, terminowość i (przede wszystkim) nadmieniona już wcześniej konkurencyjna cena.

Całokształt składa się na kuszącą ofertę, której niemal nie sposób jest pominąć chociażby w chwilach biurowego zabiegania czy konieczności wypoczynku z rodziną.
Dane :

Strona www: http://www.prestigoclean.pl/czyszczenie-szlifowanie-renowacja-scian/
Miasto: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 156 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.