e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 3199 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 5 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 26-09-2017 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Lekarze
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
ORTODONCJA - WROCŁAW - CENNIK - SPRAWDŹ!
Aparaty ortodontyczne można założyć w każdym wieku.

Nasz gabinet ortodontyczny prezentuje Państwu modele aparatów cieszących się największym zainteresowaniem wśród pacjentów.
Tradycyjny aparat ortodontyczny jest zastępowany nieco polepszonym projektem.

Aparat stały posiada nowoczesne zamki, wytwarzane z kryształu lub szafiru dzięki czemu stają się niewidoczne na zębach. Inne to zamki ceramiczne - dostosowane do koloru uzębienia pacjenta.

Najnowocześniejszym aparatem z możliwością zdejmowania go, jest aparat invisalign. To wyjątkowo dyskretne, niedostrzegalne silikonowe nakładki, które po dopasowaniu przez lekarza ortodontę, pacjent sam sobie zakłada i zdejmuje. Może być zdejmowany w ciągu doby nawet kilka razy, lecz czas noszenia go na zębach w czasie doby, to nie mniej niż 22 godziny. Nakładki wymienia się co dwa tygodnie. Dostosowanie aparatu invisalign jest niesłychanie precyzyjne, dokładnie uwzględnia naciski na odpowiednie obszary zębów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego gabinetu ortodontycznego, pod adresem wroclaw-ortodonta.pl, celem zapoznania się z naszą interesującą ofertą.
Dane :

Strona www: http://wroclaw-ortodonta.pl/cennik/
Miasto: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 187 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.