e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 2933 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 11 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 07-09-2017 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Filmowanie, Fotograf
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
71STUDIO
Studio fotograficzne 71STUDIO, które swą siedzibę ma na terenie Wrocławia to profesjonalna firma fotograficzna, która gwarantuje bardzo ogromny zakres działań. W efekcie z usług studia fotografii mogą skorzystać zarówno osoby indywidualne, szukającego jak najlepszego fotografa, jak i przedsiębiorstwa, którym zależy na bardzo dobrej jakości zdjęciach, które pomogą sprzedać produkt lub usługę.

Na usługi firmy składa się w szczególności fotografia reklamowa, której rolą jest odpowiednie zaprezentowanie przedsiębiorstwa i usług czy też produktów. Fotografia reklamowa to usługa dedykowana przedsiębiorstwom, które poszukują kompetentnego partnera w interesach marketingowych. 71Studio sprzedaje również usługi sesji fotograficznych architektury. Usługi te oferowane są deweloperom, którzy chcieliby w jak najlepszy sposób przedstawić sprzedawane nieruchomości. Zdjęcia wykonywane są jednocześnie jeżeli chodzi o wnętrza budynków, jak też ich wygląd od zewnątrz. Studio przeprowadza także usługi fotografii kucharskiej, modowej, wizerunkowej i inne. Całościowa oferta studia udostępniana jest na stronie www, na której znaleźć można przykładowe prace fotograficzne.

Sesje realizowane w studiu to gwarancja bardzo dobrej jakości usług. Studio zostało wyekwipowane w najnowocześniejszy sprzęt, a sam projekt wnętrz został dobrze obmyślony, tak aby zapewniał świetną jakość wykonywanych fotografii. Sesje w plenerze realizowane są zgodnie z wymaganiami klienta. Firma jest dostępna na rynku od 8 lat, przez ten czas sfinalizowała setki zleceń, które informują o sporym doświadczeniu, koniecznym w tej branży.


Dane :

Rafał Trubisz
Strona www: http://71studio.pl/fotografia-biznesowa.html
Telefon: 609277199
Miasto: Wrocław
Ulica: ul. Kościuszki 34/207
Region: Cała Polska


Tagi ogłoszenia: fotografia biznesowa fotografia produktowa fotografia reklamowa fotografia mody
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 201 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.