e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 2933 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 9 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 01-09-2017 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Dachy i rynny
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
PRUSZYŃSKI P.G SP. Z O.O.
Pruszyński to rozpoznawalna marka na rynku, która swą działalność opiera na wytwarzaniu i sprzedaży różnych części używanych w branży budowlanej. Pruszyński jako zakład produkcyjny zainicjował działalność w roku 1985, wtedy zapoczątkowano również wielki rozwój jednego z najlepszych przedsiębiorców w historii polskiej ekonomii. Od samego początku działalności dla firmy najważniejsze jest zadowolenie klientów, w efekcie Pruszyński gwarantuje korzystne ceny oraz obszerny wybór produktów.

Aktualna oferta firmy obejmuje wiele aspektów biznesowych. Jednym z nich jest produkowanie i usługi produkcji. Opiera się ona na obróbce blach poprzez wykrawanie, a dodatkowo specjalistyczne obróbki blacharskie, jak na przykład gięcie, zaginanie albo perforowanie blach. W ten sposób Pruszyński wyszedł naprzeciw oczekiwaniom rynku, kontrahentów biznesowych i oczywiście indywidualnych, świadcząc rozwiązania najnowsze, najwyższą jakość wykonania i ogromną precyzję, dzięki bardzo innowacyjnemu i ściśle dobranemu parkowi mechanicznemu.

Pruszyński jest ponadto producentem a także dystrybutorem szerokiej gamy produktów wykonanych z blach dla budownictwa i inżynierii lądowej. Produkty i pokrycia dachów, elewacje, jak również profile konstrukcji ze stali i elementy sufitów podwieszanych pozwoliły firmie rozwinąć inne profile działalności, poszerzyć możliwości produkcyjne i jednocześnie zjednać sobie nowych klientów. Pruszyński ma w planach dalszy, niesamowicie energiczny rozwój, który umożliwi firmie nie tylko i wyłącznie zdobyć nowych odbiorców, lecz również zostać liderem na rynku pokryć dachowych i wytwarzania blach budowlanych.


Dane :

Agata Blaszka
Strona www: http://pruszynski.net/
Telefon: 713169301
Miasto: Nowa Wieś Wrocławska
Ulica: ul. Relaksowa 41
Region: Cała Polska


Tagi ogłoszenia: blachodachówki panele dachowe blachy trapezowe cięcie blachy perforacja blachy wykrawanie blachy gięcie blachy
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 167 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.