e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 2779 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 7 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 29-05-2017 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
TAP - SKUP METALI KOLOROWYCH - ŁÓDŹ
TAP to skup surowców o niezwykle obszernej ofercie i gamie usług. Dzięki kooperacji z firmą TAP nie tylko pozbywasz się zbędnych materiałów i zarabiasz na ich odsprzedaży, ale jednocześnie dbasz o środowisko, utylizując surowce w bezpieczny i odpowiedzialny sposób.

Skup surowców wtórnych TAP odnajduje się w Łodzi przy ulicy Siewnej 3 i wyróżnia się od innych punktów dojazdem do klienta, a nawet pomocą przy demontażu sprzętów, pojazdów i konstrukcji, z których pozyskać można materiały wtórnej obróbki.

Firma akceptuje przeróżne surowce, w tym aluminium, miedź, mosiądz, złom czy tworzywa sztuczne, a do tego akumulatory, elektronikę oraz prowadzi skup makulatury. W ostatnim przypadku mowa zarówno o książkach, gazetach, makulaturze falistej i tekturze.

W przypadku wielkich ilości surowców możliwa jest osobista wycena odsprzedaży, a pełny cennik w zależności od proponowanego typu towarów dostępny jest na stronie internetowej TAP.

Dbałość o środowisko, doświadczenie i dojazd do klienta, to główne atuty łódzkiego skupu surowców wtórnych.
Dane :

Strona www: http://tap-surowce.com/skup-metali-kolorowych/
Miasto: Łódź
Region: Łódzkie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 171 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.