e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 9494 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 27 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 24-04-2017 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
POLATU - BRAMY SZYBKOBIEŻNE - WEJDŹ!
Firma POLTAU odnajdująca się w Łodzi zajmuje się fabrykacją i sprzedażą bram. Jest to zakład ze sporym doświadczeniem w tej dziedzinie, o czym świadczą korzystne referencje, wystawione przez nabywców. W ofercie firmy odnajdują się m.in. bramy przemysłowe. Bogaty wybór sprawia, że brama może zostać idealnie dopasowana do określonego miejsca i przeznaczenia. Można wyróżnić kilka typów tych bram. Popularnie używane typy to brama segmentowa z aluminium, brama harmonijkowa górna lub boczna i brama rolowana. Segmentowe bramy są przeznaczone do hal, warsztatów czy też salonów samochodowych. Sprawdzą się tam, gdzie towar powinien być odpowiednio wyeksponowany. Wielka jakość bram gwarantuje ich wytrzymałość na wilgoć czy środki chemiczne.
Poza bramami, firma proponuje również hydrauliczne, elektromechaniczne i automatyczne szlabany o różnych długościach ramienia, przeznaczone m.in. na publiczne parkingi.
Dane :

Strona www: http://poltau.com.pl/bramy-szybkobiezne/
Miasto: Łódź
Region: Łódzkie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 1412 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.