e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 4322 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 13 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 20-04-2017 w kategorii WAKACJE, WYPOCZYNEK / Inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
WYCIECZKI SZKOLNE, RODZINNY PARK ROZRYWKI ENERGYLA
Interesują Cię miejsca, z których warto skorzystać podczas wycieczki szkolnej z liceum? Zdecydowaliście się na wyprawę do Krakowa, jednak chciałbyś, żeby uczniowie mogli także dobrze się bawić? Bez wątpienia żaden z nich nie zapomni wizyty w parku rozrywki Energylandia.

Dążyliśmy do stworzenia lunaparku, w którym znajdą się atrakcje przeznaczone nie tylko dla najmłodszych. Przy bajkowej części dla maluchów powstała strefa z atrakcjami dla nastolatków i osób pełnoletnich. Umieściliśmy tutaj między innymi kilka rollercoasterów, huśtawkę w stylu kamikaze, wieżę swobodnego spadania, której wysokość wynosi 40 m oraz spływ rwącą rzeką. Postaraliśmy się to, żeby w Energylandii dostępne były lokale gastronomiczne, dlatego w trakcie szkolnej wycieczki można zjeść tutaj posiłek.

Zapraszamy do skorzystania ze strony internetowej, na której zamieściliśmy pełną listę oferowanych atrakcji oraz cennik parku. Poświęć uwagę atrakcyjnym promocjom, które przewidzieliśmy dla wycieczek szkolnych z gimnazjum, liceum lub podstawówki.


Dane :

ENERGYLANDIA - Rodzinny Park Rozrywki
Telefon: 334861500
Miasto: Zator
Ulica: al. 3 Maja 2
Region: Małopolskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 399 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.