e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 5087 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 16 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 15-04-2016 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
GALWANOTECHNIKA
Przedmioty wykonane ze stali i aluminium właściwe spełniają swoje funkcje dopiero po odpowiedniej obróbce. Bardzo dobrą realizację tego zadania może zagwarantować firma GAL-MECH - barwienie aluminium.

Posiadamy duże doświadczenie w galwanizacji, dlatego bez trudu radzimy sobie nawet z bardzo wymagającymi zadaniami. Nawiązaliśmy współpracę z przedsiębiorstwami prowadzącymi działalność w rozmaitych branżach, między innymi w budownictwie, motoryzacji i telekomunikacji. Zajmujemy się cynkowaniem technicznym oraz ozdobnym. Wykonujemy powłoki chromianowe zarówno w kolorze żółtym, jak i bezbarwne. Oferujemy także anodowanie elementów aluminiowych, między innymi konstrukcji przestrzennych i blachy. Możemy wykonać anodowanie aluminium na kolor czarny albo żółty.

Jeżeli poszukujesz najlepszych specjalistów z branży galwanotechniki, to zapoznaj się uważnie z przygotowaną przez nas ofertą, korzystając ze strony internetowej. Znajduje się tutaj między innymi galeria naszych realizacji. Oferta skierowana jest do klientów z całej Polski, a także zza granicy.


Dane :

Galmech.pl
Miasto: Marki k/Warszawy
Region: Cała Polska
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 338 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.