e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 5087 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 16 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 14-04-2016 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
PRODUCENT SPRĘŻYN
Sprężyny to małe, lecz niezbędne elementy licznych urządzeń, maszyn i pojazdów. Warto zatem wybierać tylko takie, które wyróżnia najwyższa jakość. To właśnie takie produkty można znaleźć w ofercie firmy Sprężyny Żywocki.

Sprezyny Żywocki to sprawdzony producent sprężyn. Nasza firma działa od 1950 roku. Później wiedza przekazywana była z pokolenia na pokolenie. Oprócz tak dużego doświadczenia wyróżnia nas bogata oferta. Można w niej odnaleźć między innymi sprężyny naciskowe oraz naciągowe. Wykonujemy także sprężyny skrętne, podajnikowe śrubowe i kształtowe. Korzystamy z najlepszych materiałów, dlatego ręczymy za bardzo wysoką jakość. O jakości naszych produktów świadczy przede wszystkim szerokie grono usatysfakcjonowanych klientów. Należy do nich na przykład Centrum Badań Kosmicznych przy Polskiej Akademii Nauk.

Zachęcamy do wyboru naszej oferty klientów planujących zarówno większe, jak i mniejsze zakupy. Chętnie podejmiemy się ekspresowych realizacji, ponieważ mamy już doświadczenie w realizacji takich zadań.


Dane :

Sprezynyzywocki.pl
Miasto: Warszawa
Region: Cała Polska
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 342 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.