e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 5087 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 16 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 14-04-2016 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
ODKRYJ STOMIĘ, RAK JELITA GRUBEGO
Rak jelita grubego to jedna z chorób jelit, które mogą doprowadzić do konieczności wykonania stomii, czyli chirurgicznego połączenia części jelita z powierzchnią ciała. Chociaż stomię ma wiele osób, to nadal jest to w naszym kraju temat tabu. To właśnie z dlatego rozpoczęta została kampania społeczna „STOMAlife”.

Naszym głównym celem jest przekazywanie wiedzy na temat stomii i problemów, na jakie napotykają stomicy. Pragniemy edukować całe społeczeństwo, także ludzi, którzy musieli poddać się zabiegowi utworzenia stomii i mają obawy odnośnie wpływu takiego zabiegu na ich życie. Dąży do tego, aby udowodnić, że życie ze stomią może być równie udane jak bez niej. Wyjaśniamy stomikom, jak powinni postępować oraz gdzie mogą uzyskać potrzebne im wsparcie. Dodatkowo ułatwiamy nawiązanie kontaktu z innymi stomikami.

Zapraszamy do odwiedzenia strony kampanii stomików, ich rodziny oraz wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę na ten temat.


Dane :

Stomalife.pl
Miasto: Warszawa
Region: Cała Polska
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 330 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.