e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 5087 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 12 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 14-04-2016 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
PRALNIA ODZIEŻY KRAKÓW
Niektóre prace powinny być wykonywane wyłącznie w specjalnej odzieży, którą można zakupić lub wynająć. Jeżeli interesuje Cię drugie rozwiązanie, to zapoznaj się z ofertą firmy Serwis Aqua.

Przygotowaliśmy kompleksową ofertę. Nie musisz szukać pralni odzieży w Krakowie, ponieważ to my pierzemy odzież, zgodnie z ustalonym wraz z klientem harmonogramem. Odzież jest dostarczana i odbierana z zakładu pracy. W ofercie dostępny jest także serwis odzieży roboczej. Naprawiamy wszelkie uszkodzenia w taki sposób, aby ubrania nadal prezentowały się estetyczne. W pralnia odzieży roboczej stosujemy jedynie skuteczne, a przy tym bezpieczne środki piorące. W naszej ofercie znajduje się wyłącznie solidnie wykonana odzież, dostosowana do charakteru danej pracy. Wszyscy nasi pracownicy zostali dobre przeszkoleni, dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość usług.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług wszystkich, którzy cenią sobie wygodę. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, to skontaktuj się z nami poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej.


Dane :

SerwisAqua.pl
Miasto: Andrychów
Region: Małopolskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 334 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.