e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 5087 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 16 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 14-04-2016 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
FIT CATERING WROCŁAW
Pragniesz poprawić swoją figurę oraz kondycję, ale nie wiesz, w jaki sposób to osiągnąć? Skorzystaj z pomocy Egobody.

Egobody to centrum fitness oraz siłownia we Wrocławiu- Krzyki. Oferujemy kompleksowe wsparcie wszystkim ludziom, którzy pragną podjąć pracę nad swoją sylwetką. Przygotowujemy plany treningowe i udzielamy wskazówek związanych z odżywianiem. W centrum znajduje się nowoczesne sprzęt sportowy oraz urządzenia, które pozwalają na dokonanie pomiaru składu ciała i pomiarów antropomotorycznych. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy także osoby, które chciałyby skorzystać z gabinetu masażu we Wrocławiu albo z sauny. Odnowa biologiczna może być wykorzystywana do kształtowania sylwetki i korzystnie wpływ na samopoczucie. Proponujemy również dieta catering Wrocław. Przygotowujemy dietetyczne, a jednocześnie smaczne potrawy.

Zachęcamy do uważnego zapoznania się z naszą ofertą wszystkie osoby, które zdają sobie sprawę z tego, że zachowanie dobrego stanu zdrowia jest niemożliwe bez zdrowego trybu życia, którego podstawą jest aktywność i dobra dieta.


Dane :

Egobody.pl
Miasto: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 381 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.