e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 7231 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 40 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 14-04-2016 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
POGRZEBY TARGÓWEK
Każda osoba zasługuje na godny pogrzeb. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ostatnie pożegnanie ma ogromne znaczenie dla bliskich zmarłego, dlatego oferujemy usługi pogrzebowe Bródno.

Organizujemy pogrzeby na Bielanach, w innych dzielnicach stolicy oraz w całej Polsce. W naszej ofercie znajdują się także takie usługi jak międzynarodowy transport ciał i prochów. Jeżeli zmarły chciał, aby jego ciało zostało spopielone, to możemy dokonać kremacji w Warszawie. Posiadamy duży wybór urn, zarówno drewnianych, jak i kamiennych oraz metalowych. W asortymencie dostępne są także trumny oraz wieńce, szarfy i tabliczki. Każda zatrudniona u nas osoba posiada kwalifikacje niezbędne do wykonywania powierzonych jej prac. Zarówno pogrzeby w Warszawie, jak i w każdym innym miejscu obsługiwane są na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty salonu pogrzebowego Calvaria za pośrednictwem naszej strony internetowej. Zamieściliśmy tutaj między innymi fotografie z obsługiwanych przez nas pogrzebów.


Dane :

Calvaria.pl
Miasto: Warszawa
Region: Mazowieckie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 528 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.