e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 7275 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 11 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 10-04-2016 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
SKUP POCZTÓWEK
Czytanie książek to doskonały sposób na relaks, a zarazem na poszerzenie wiedzy. Jeżeli zależy Ci na zakupie ciekawych lektur za ceny niższe niż w księgarni, to sprawdź, jakie propozycje ma dla Ciebie Antykwariat Warszawski.

Nasza oferta obejmuje książki wydane w Polsce, a także za granicą. Posiadamy szeroki zasób literatury pięknej, jak również książek związanych z historia, literaturoznawstwem, sztuką, prawem, medycyną, ekonomią i fizyką. Można zakupić u nas dobre encyklopedie, leksykony i słowniki. Posiadamy starodruki i książki, które zostały wydane w XIX wieku. Jak każdy antykwariat sprzedajemy, lecz także prowadzimy skup książek. Interesują nas zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i księgozbiory. W przypadku księgozbioru liczącego więcej niż 150 egzemplarzy proponujemy wizytę eksperta w domu i wycenę bez żadnych opłat. Prowadzimy również skup pocztówek, starych fotografii, komiksów oraz czasopism.

Zapraszamy do wizyty na Mokotowie, ponieważ to właśnie w tej dzielnicy zlokalizowany jest nasz antykwariat. Książki można kupować także za pośrednictwem naszej strony internetowej.


Dane :

Antykwariatwaw.pl
Miasto: Warszawa
Region: Mazowieckie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 496 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.