e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 5087 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 16 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 10-04-2016 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
WYWÓZ NIECZYSTOŚCI WARSZAWA
Wywóz śmieci i wszelkiego rodzaju odpadów powinien odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami i z troską o środowisko naturalne. Z takim zadaniem doskonale poradzą sobie specjaliści z firmy RIM.

Działamy w tej branży od 2006 roku, dlatego mamy już spore doświadczenie i duże grono zadowolonych klientów. Proponujemy między innymi odbiór odpadów przemysłowych w Warszawie i okolicach stolicy. Współpracujemy ze współdzieleniami mieszkaniowymi i podmiotami gospodarczymi. Po odebraniu odpadów od klientów sortujemy je, co umożliwia odzyskanie surowców wtórnych. Proponujemy także wywóz gruzu Piaseczno i miejscowościach położonych w pobliżu, na przykład Łomiankach i Warszawie. Firma RIM gwarantuje wykonanie zlecenia na najwyższym poziomie, jak również atrakcyjne warunki cenowe. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy także osoby, które postanowiły zakupić kontenery na odpady w Warszawie.

Zachęcamy do wizyty na stronie internetowej firmy RIM, w celu zapoznania się z referencjami, jakie uzyskaliśmy od dotychczasowych klientów.


Dane :

Wywoznieczystosci.net
Miasto: Warszawa
Region: Mazowieckie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 430 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.