e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 6593 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 13 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 11-10-2015 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Budownictwo
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
PRODUCENT BALUSTRAD METALOWYCH
ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych to przedsiębiorstwo prowadzące działalność od niemal trzydziestu lat, które kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych oraz do firm oraz instytucji. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo wyłącznie bardzo dobrze zaprojektowane i wytrzymałe produkty.

Naszym klientom oferujemy wyroby ze stali nierdzewnej oraz zwykłej. W ofercie dostępne są na przykład antresole, które wyróżniają się zarówno pod względem trwałości, jak i estetyki. Wykonujemy też schody zewnętrzne i wewnętrzne oraz balustrady ze stali nierdzewnej i balustrady metalowe. Co więcej, uwzględniliśmy oczekiwania osób, które chciałyby zamówić zadaszenia szklane. Nasze zadaszenia są bardzo dobrze dopasowane do konkretnego budynku i miejsca.

Ze szczegółami oferty można zapoznać się na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do wejścia na nią, a później do zakupu odpowiednich dla siebie produktów. W razie jakichkolwiek problemów można zwracać się do nas z prośbą o pomoc w podjęciu właściwej decyzji.

ZKM - Balustrady metalowe


Dane :

ZKM - Zakład Konstrukcji Metalowych
Telefon: 501056885
Miasto: Warszawa
Ulica: Przerwana 10
Region: Mazowieckie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 572 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.