e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 6402 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 19 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zostało dodane do schowka.
Ogłoszenie zamieszczone dnia 08-09-2014 w kategorii DLA DZIECKA / Edukacja, lekcje
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
SZKOLENIA BHP - BHP-PARTNER
BHP Partner to profesjonalne usługi BHP mierzone do wymagających nabywców. Umożliwiamy całą obsługę BHP dla przedsiębiorstw i instytucji, głównie w Warszawie, gdzie znajduje się nasza siedziba.

Prowadzimy kursy BHP dla pracobiorców i pracodawców – szkolenia przygotowawcze, okresowe oraz specjalistyczne. Gwarantujemy niskie opłaty na szkolenia BHP w Warszawie! Prowadzimy również szybkie kursy BHP oraz szkolenia pierwszej pomocy przedmedycznej, treningi PPOŻ oraz zajmujemy się świadczeniem usług ciągłego nadzoru BHP w przedsiębiorstwach.

Wyrabiamy niezbędne zaświadczenia takie jak karty oceny niebezpieczeństwa zawodowego, dyrektywy BHP, dokumenty powypadkowe, także zajmujemy się analizą stanu BHP w zakładach pracy, audytami budowli i funkcji pracy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w swojej branży nasze usługi zawsze są fachowe, rzetelne i kompleksowe, a oprócz tego wyróżniają się konkurencyjnymi cenami na rynku warszawskim. Dzięki nam oszczędzą Państwo na obsłudze BHP swojej firmy – zapraszamy serdecznie do wybrania usług BHP Partner! http://www.bhp-partner.net/szkolenia-bhp.html
Dane :

Strona www: http://www.bhp-partner.net/szkolenia-bhp.html
Telefon: 509509352
Miasto: Łomianki
Ulica: Szczytowa 10e
Region: Mazowieckie


Tagi ogłoszenia: szkolenia bhp obsługa bhp szkolenia bhp w warszawie szkolenie bhp
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 746 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.